Bugun...
Reklam
Reklam
NİHAYET GÖKYÜZÜ KAPILARINI AÇTI


NESLİHAN ŞİRİN
neslihan.sirin@noktabursa.com
 
 

NİHAYET GÖKYÜZÜ KAPILARINI AÇTI

 

Her zaman bu kadar müjdeli haberler vermem. Gezegenler dizildi önümüzdeki 3 hafta adeta şans, bereket, bolluk, aşk dağıtıyor.

Merhabalar, 30 Eylül de, terazi burcunda gerçekleşecek Jüpiter destekli nur topu gibi bir yeni ay doğacak. Terazi, adalet, barışçı olma, güzellik, estetik, hoşgörü demektir, bütün burçları da bu yönde etkileyecek. Aynı zamanda, oğlak burcunda Marstan kare açı ve olumsuz etkiler alan bir yeniay olmasına rağmen, gayet yumuşak, naif olan gökyüzü, bizlere şans, bereket, aşk dağıtacak. Kariyer konusunda hırslar var, istekler Satürn ün engellemelerine rağmen daha kolay elde edilebilecek, aile ve otorite konumundaki kişilerden destekli bir başarı görünüyor.

 

Yeniay Satürn ile uyumlu açı yapacak, geçmişten gelen olaylar çözümlenecek önünüzü net görüp adımlar atabileceksiniz. Şimdi bunu açıklayalım, Yeniayın yönetici gezegeni Venüs, sisler gezegeni Neptün ile uyumlu üçgen açı yapacak, yanıltıcı taraflar olsa da aşk ve romantizm duygusunu yoğun olarak hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde yoğun bir sevgi var.

1 Ekim terazi burcunda doğan yeniay, üstelik Satürn le uyumlu geliyor, dersler veren öğretmen gezegen Satürn bu kez yumuşak ve ağırbaşlı. Kariyerde yenilikler, yeni iş imkanları, ortaklıklar, imaj yenilikler aile büyükleri ebeveynlerle ilgili konularda yenilikler var, Jüpiter orada ve yayılma, büyüme şansı sizlerle unutmayın. Ekimin ilk 2 haftası ay aslan burcunda ilerleyecek, göz önünde olmanız sizin dikkati çekmenize sebep olmakla birlikte, adeta sahne ışıkları altında yürümek isteyeceksiniz. Motivasyon yüksek, Jüpiter in güneşle kavuşumu herkese yarayacak, şans teklifler yağabilir müjde. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile uyumlu açıda, Aşk ve sevgi duygusu büyüleyici fakat yanıltıcıda olabilir dikkat. Finansal konularda yanılmayın. Ruhumuzdan yumuşaklık ve sevgi enerjisi fışkıracak aşkla ve aileyle harika duygular var

 

Ekim ayının 28 inde Mars oğlak burcuna geçecek, para konuları ağır basacak, para kazancı artacak 1 Ekim 11. ev terazi burcunda yeniay herkese hayırlı olsun.

Oldukça sihirli ve yumuşak açılı bir yeniay geliyor, sadece sisler gezegeni Neptün’ün yanıltıcı oyunlarına dikkat ederseniz muhteşem bir alt yapı oluşturabilirsiniz. Gelen tekliflere açık olun, projeleriniz varsa sunmak ve uygulamak için harekete geçin gökyüzü sizi destekliyor.

 

Bu dönemde kandırıkçı Neptün’ ün üçgen açısının etkisiyle değişik rüyalar görebilirsiniz bence rüyalarınızı not edin. Spiritüel konulara da eğilimli olacaksınız. Sözlü ve yazılı iletişimde başarı görünüyor. Haydi, çoktandır beklediğimiz gökyüzü desteği bu hafta ve ekimin ilk 2 haftası bizlerle, sadece 15 Ekim de bir sert açı var ona dikkat etmeliyiz. Hayatınızın aşkıyla da karşılaşabilirsiniz, eylül ayında gerçekleşen güneş ve ay tutulmalarının (ki tutulmaların etkileri 6 ay sürüyor) negatif etkilerini azaltan bir yeniay geliyor, bu keyifli ve pozitif süreçte bütün burçlara başarılar diliyorum.

Sevgiyle ve aşkla kalın.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI