Bugun...
Reklam
Reklam


TÜGİAD Bursa, Prof. Alkin’i ağırlayacak
Daha önce gerçekleştirdiği ‘Aylık Buluşma Toplantıları’nda Sunay Akın’dan Haluk Okutur’a, Murat Sağman’dan Nihat Özdemir’e kadar alanında uzman isimleri üyeleri ve iş dünyasıyla buluşturan TÜGİAD Bursa Şubesi, 2018’in ilk etkinliğinde 16 Ocak Salı günü Almira Otel’de Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin ve Altınbaş Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Emre Alkin’i konuk edecek.

TÜGİAD Bursa, Prof. Alkin’i ağırlayacak
+ -

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi geleneksel ‘Aylık Buluşma Toplantıları’nı sürdürüyor. Son olarak Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’i ağırlayan TÜGİAD Bursa Şubesi, bu kez 16 Ocak 2018 Salı günü Almira Otel’de gerçekleşecek toplantıda Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Kerem Alkin’i üyeleriyle buluşturacak

Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Kerem Alkin’in ‘2018’in İlk Günlerinde Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirmeler’ konu başlığında gerçekleştireceği söyleşiyle ilgili heyecanlı olduklarını ifade eden TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul, bundan önce yaptıkları gibi 2018 yılında da önemli etkinlikler gerçekleştireceklerini belirtti. Ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda faaliyetler yaptıklarını ifade eden Özkul, “2018 yılının ekonomik anlamda nasıl geçebileceğine dair, işin uzmanlarından alacağımız bilgiler ve öngörüler bizlere ışık olacak. Geleceğe dair daha verimli değerlendirmeler yapmamıza katkı sağlayacak. Bu toplantılara hep önem verdik, 2018’de de bu faydalı etkinlikleri çeşitlendirerek sürdüreceğiz” diye konuştu.

16 Ocak 2018 Salı günü Almira Otel’de düzenlenecek program, 19.30-20.00 arası kokteyl, 20.00’de sunum şeklinde gerçekleşecek.
Kaynak: NOKTA BURSAYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI